O firmie

Witamy Państwa w sklepie internetowym Audiostok!

Specjalizujemy się w sprzedaży oprogramowania muzycznego najlepszych światowych marek. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wspaniałe wirtualne instrumenty, fantastyczne efekty, niezawodne programy do rejestracji dźwięku (audio / MIDI) i notacji muzycznej oraz niesamowite biblioteki sampli przeróżnych gatunków muzycznych.

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich pasjonatów tworzenia muzyki: muzyków zawodowych i amatorów, studiów nagraniowych i postprodukcyjnych, stacji telewizyjnych i radiowych, szkół i uczelni, teatrów, oper i filharmonii, domów kultury i fundacji.

Obecnie oferujemy produkty dwóch znakomitych marek znanych na całym świecie: francuskiej UVI oraz niemieckiej Best Service.

UVI to francuski producent oprogramowania z siedzibą w Paryżu. Od ponad dwóch dekad tworzy wirtualne instrumenty oraz biblioteki sampli z przeznaczeniem do profesjonalnej produkcji audio. Liczne ich produkty były wielokrotnie nagradzane przez branżę muzyczną. Pośród użytkowników tej marki znajdziemy wielu współczesnych topowych producentów muzycznych, kompozytorów, inżynierów dźwięku, muzyków. Wymieńmy chociażby takich artystów: Cassius, Dr. Dre, Percy Bady, Fernando Garibay, Shaka Ponk, Emilie Simon, Fred Rister, Kenneth Crouch, Trevor Lawrence Jr., Teddy Riley, Jon Carin, Guillame Roussel, Carpark North, ProHoeZak.

Produkty UVI to unikalne oraz inspirujące instrumenty, najwyższa jakość dźwięku, łatwość obsługi i przyjazny interfejs użytkownika.

Best Service to niemiecka firma z siedzibą w Monachium. Powstała w w 1986 roku jako jeden z pionierów rynku wirtualnych instrumentów i bibliotek brzmień. W ofercie tej marki znajdziemy instrumenty klasyczne i nowoczesne (producent Chris Hein), różnego rodzaju instrumenty wokalne i chóralne (producent i muzyk Eduardo Tarilonte), syntezatory, instrumenty etniczne, biblioteki dźwięków filmowych, ambientowych, gatunków muzycznych oraz efekty.

Produkty Best Service to wyjątkowe i inspirujące narzędzia dla każdego muzyka.

Planujemy stale poszerzać naszą ofertę o kolejne, ekscytujące produkty najlepszej jakości. Nowe marki już wkrótce.
Dzięki bezpośredniej, ścisłej współpracy z producentami oprogramowania jesteśmy w stanie zaoferować Państwu profesjonalną obsługę oraz pomoc w doborze odpowiedniego produktu dla Waszych potrzeb.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszego sklepu i życzymy udanych zakupów! 

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook